Oferty     

Dzisiaj jest: niedziela, 23 listopada 2014 roku.
Witamy w serwisie wycieczkiautokarowe.pl

Wycieczki:

Europejskie Parki Atrakcji

Wycieczka Disneyland i Francja w Miniaturze

Disneyland Paris- super zabawa! - Francja w miniaturze - Wersal i królewskie ogrody -Wieża Eiffla i panorama Paryża - Montmartre


Program wycieczki

UWAGA: Podane ceny są ruchome i mogą ulec zmianie.

Istnieje możliwość wycieczki z noclegiem tranzytowym na trasie - o szczegółowe terminy i ceny prosimy o kontakt z naszymi biurami.

Dzień 1
Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Niemcy i Belgię. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (trasa ok.1200 km od granic Polski)

Dzień 2
Przyjazd do Paryża w godzinach przedpołudniowych. Zwiedzanie miasta: Muzeum Figur Woskowych Grevin, spacer przez Plac Vendome do paryskiej Opery. Następnie zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek. (program realizowany metrem i rer).

Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd na cały dzień (do godziny 20-21) do Euro Disneylandu, najnowszego parku rozrywki dla dzieci i dorosłych w Europie, składającego się z 4 krain „Fantazja” – bajkowa kraina z zamkiem Śpiącej Królewny, „Pogranicze” – znany z westernów Dziki Zachód ze wspaniałą górą piorunów, „Przygoda” – kraina poszukiwaczy skarbów i świątynia zagłady Indiany Jonesa oraz „Wynalazki” – technologie i świat przyszłości z przepięknym Nautilusem kapitana Nemo. (trasa ok.100 km)

Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Paryża. Zaczniemy od spaceru po ulicy Rivoli, jednej z najdłuższych w mieście. Zobaczymy z zewnątrz najbardziej szokujący budynek Paryża – Centrum Pompidou, piękną wieżę Św.Jakuba, będzie i czas na drugie śniadanie w paryskich kawiarniach i na zakupy w licznych butikach. Następnie obejrzymy wyspę Cite czyli najstarszą część miasta: Katedrę Notre Dame, najwspanialszy zabytek sztuki sakralnej z XII w. zachwycający lekkością architektury, wspaniałymi witrażami i kunsztownie wykonanymi portalami. Kolejna atrakcja to Wieża Eiffla - najsłynniejsza żelazna budowla Paryża, która od 1889 r. jest symbolem miasta; wjazd na wysokość prawie 300 m. i możliwość obejrzenia niezwykłej panoramy to wspaniałe przeżycie. Ostatnim punktem dnia będzie rejs statkiem po Sekwanie. (trasa ok.100 km)

Dzień 5
Po śniadaniu wyjazd do Wersalu, ogromnego kompleksu pałacowo-parkowego zbudowanego przez Króla-Słońce Ludwika XIV. Szczególnie zachęcamy do obejrzenia słynnej Sali Lustrzanej, apartamentów Madame de Pompadour oraz przepięknych ogrodów. Kolejnym punktem programu będzie „Francja w Miniaturze”, czyli ogromny park o kształcie granic Francji, gdzie obejrzeć można wszystkie najciekawsze i najpiękniejsze zabytki : zamki nad Loarą, warownię Carcasonne, pałac papieski w Avignon i inne. Na koniec proponujemy spacer po Montmartre, dzielnicy artystów i nocnego życia: słynny Plac Pigalle, liczne teatry i kabarety (m.in. Moulin Rouge), bazylika Sacre Coeur, która od końca XIX wieku stała się symbolem paryskiej pobożności) oraz Plac du Tertre. (trasa ok 100-150 km)

Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, a następnie zwiedzanie Paryża (program realizowany metrem). Tego dnia zobaczymy chyba najsłynniejszą aleję świata, słynne Pola Elizejskie zwieńczone symbolem chwały militarnej Francji – Łukiem Triumfalnym. Czas wolny na indywidualne spacery. Wyjazd z Paryża w godzinach popołudniowych (około godziny 17.00). Przejazd przez Belgię i Niemcy. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. (trasa ok.1200 km do granic Polski).

Dzień 7
Powrót do Polski w godzinach porannych (Torzym ok. 9.00).

Uwaga ! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. W szczególnych przypadkach możliwość realizacji programu środkami komunikacji miejskiej (RER, metro).


     Partnerzy

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2008-2009 wycieczkiautokarowe.pl - Agencja Podróży i Turystyki "HOLIDAYS"
hosting, projektowanie stron www - netwave.pl